logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Konferencja "Turystyka rowerowa w Wielkopolsce"

rowerzystySamorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Lokalna Organizacja Turystyczna „MARINA” serdecznie zapraszają do udziału w konferencji branżowej „Turystyka rowerowa w Wielkopolsce”, która odbędzie się 18 października 2017 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie.

 

 

Wydarzenie to poświęcone będzie tematyce szlaków rowerowych i rozwojowi turystyki kolarskiej w naszym regionie. Podczas konferencji poruszone zostaną takie tematy, jak: prawne aspekty wytyczania szlaków rowerowych, standaryzacja turystycznych tras rowerowych, szlak rowerowy jako produkt turystyczny. Podczas panelu dyskusyjnego podjęty zostanie wątek komercjalizacji szlaków rowerowych oraz znaczenia szlaków turystycznych w erze smartfonów i coraz bardziej powszechnego dostępu do Internetu.

W programie zaplanowano referaty ekspertów z Gdyni, Łodzi, Krakowa i Warszawy:
    pani Jolanty Śledzińskiej i pana Andrzeja Gordona z Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego,
    pana dr inż. Tadeusza Kopty, specjalisty w zakresie standardów dróg rowerowych w Polsce, autora takich opracowań jak „Standardy dla dróg rowerowych – dobre i złe rozwiązania”,
    pana Jacka Zdrojewskiego, koordynatora działań związanych z budową szlaku rowerowego Green Velo.

Doświadczeniami rozwoju turystyki rowerowej w regionie podzielą się pan Arkadiusz Bednarek z Urzędu Miasta i Gminy Murowana Goślina oraz pani Ewelina Rapeła i pan Andrzej Łącki, którzy wystąpią z ramienia Lokalnej Organizacji Turystycznej „MARINA”.

Zaproszenia do udziału w konferencji zostały skierowane do osób działających na rzecz turystyki rowerowej w Wielkopolsce, w tym samorządów lokalnych, Lasów Państwowych, pracowników parków krajobrazowych, wielkopolskich oddziałów Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, lokalnych organizacji turystycznych i lokalnych grup działania.

Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie pod numerem: 63 246 32 48.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – o przyjęciu na konferencję decyduje kolejność zgłoszeń.

Turystyka rowerowa w Wielkopolsce - program konferencji

Patronat honorowy: Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak, Miesięcznik  „Rowertour”

Organizatorzy: Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” w Koninie, Samorząd Województwa Wielkopolskiego

Partnerzy: Powiat Koniński, Miasto Konin.
 
Dodatkowych informacji udziela:
- Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” – tel. 63 246 32 48 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu – tel. 61 626 68 47, 61 626 68 55 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powered by jms multisite for joomla