logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Konferencje

KONFERENCJE o charakterze naukowym, branżowym czy warsztatowym są przedstawione na poniższym wykazie. Konferencje te obejmują w swych merytorycznych aspektach teorię i praktykę. Warunki udziału są określane indywidualnie przez poszczególnych organizatorów.

Konferencja popularnonaukowa - Między swobodą a zakazem – o bezpiecznym korzystaniu z przestrzeni turystycznej

konferencja pttkZG PTTK wspólnie z Wydziałem Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego i Instytutem Turystyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu organizuje w dniach 11-13 października 2017 roku konferencje popularnonaukową Między swobodą a zakazem – o bezpiecznym korzystaniu z przestrzeni turystycznej.

I Kongres Turystyki Religijnej i Pielgrzymkowej w Krakowie

W dniach 8-12 listopada 2017 roku w Krakowie odbędzie się I Międzynarodowy Kongres Turystyki Religijnej i Pielgrzymkowej "Śladami świętego Papieża Jana Pawła II".

Celem Kongresu jest wymiana kontaktów handlowych wśród uczestników, promocja Krakowa i Małopolski jako istotnej destynacji turystyki religijnej i pielgrzymkowej na arenie międzynarodowej oraz wzmocnienie znaczenia turystyki religijnej w kontekście globalnego przemysłu turystycznego.

26 edycja TravelCamp już 12 lipca!

TravelCamp to cykl spotkań adresowanych do osób zajmujących się marketingiem w turystyce i hotelarstwie.

Spotkanie branży hotelarskiej na Lubelszczyźnie

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego serdecznie zaprasza na spotkanie hotelarzy województwa lubelskiego, które odbędzie się w środę 28 czerwca br., w godz. 11:00 - 14:00 w Hotelu Wieniawski w Lublinie.

VII Kongres Promocji Mazowsza

VII Kongres Promocji Mazowsza odbędzie się w 8 czerwca br. w hotelu Airport Okęcie w Warszawie.

Podczas Kongresu  organizatorzy szczególną uwagę poświęcą zagadnieniu budowania i utrzymania marki – zarówno tej lokalnej jaki i w skali całego regionu – marki parasolowej.

Powered by jms multisite for joomla