logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Konferencje

KONFERENCJE o charakterze naukowym, branżowym czy warsztatowym są przedstawione na poniższym wykazie. Konferencje te obejmują w swych merytorycznych aspektach teorię i praktykę. Warunki udziału są określane indywidualnie przez poszczególnych organizatorów.

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA "BURSZTYN WCZORAJ, DZIŚ, JUTRO"

bursztynekWydarzenie to odbędzie się w dniu 07.09.2018 w trakcie 19 Międzynarodowych Targów Bursztynu “AMBERMART”, na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich.

III Forum Promocji Turystycznej

forum promocji turystycznejTrzecia edycja Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl oraz Miasto Wrocław odbędzie się 19 kwietnia w hotelu Novotel Centrum we Wrocławiu.

Konferencja „Kulinaria w kształtowaniu produktu turystycznego. Teoria i praktyka.”

kulinaria333Celem konferencji jest integracja środowiska naukowców zajmujących się tematyką produktu turystycznego o charakterze kulinarnym, przedstawienie współczesnych poglądów na temat stanu i perspektyw rozwoju turystyki kulinarnej, zaprezentowanie zagadnień teoretycznych, możliwości i ograniczeń w warunkach polskich oraz zwrócenie uwagi na dobre praktyki z zagranicy.

IGHP będzie szkolić hotelarzy z RODO

IGHPAż w 20 miastach w całej Polsce IGHP zorganizuje na początku 2018 roku cykl szkoleń w ramach akcji „RODO Road Show IGHP”. Jej celem jest przedstawienie hotelarzom zmian i konsekwencji, jakie wprowadza ogólne rozporządzenie UE o ochronie danych. RODO wejdzie w życie od 25 maja 2018 roku.

V OGÓLNOPOLSKI KONGRES MENEDŻERÓW I WŁAŚCICIELI HOTELI I OBIEKTÓW HOTELOWYCH

rentowny 2018RentownyHotel to jedyna konferencja w Polsce, dzięki której dowiesz się jak pozyskać nowych gości bez ponoszenia zbędnych kosztów.

Powered by jms multisite for joomla