logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Konferencje

KONFERENCJE o charakterze naukowym, branżowym czy warsztatowym są przedstawione na poniższym wykazie. Konferencje te obejmują w swych merytorycznych aspektach teorię i praktykę. Warunki udziału są określane indywidualnie przez poszczególnych organizatorów.

Konferencja „Biznes w turystyce”

konfa biznesSerwis eholiday.pl współorganizuje konferencję „Biznes w turystyce”, która odbędzie się w dniach 10 i 11 marca 2018 roku we Władysławowie. Do udziału w wydarzeniu zachęcamy właścicieli obiektów noclegowych, dyrektorów, menadżerów oraz osoby zajmujące się marketingiem i sprzedażą w obiektach noclegowych.

I Konferencja w ramach projektu Miasta Historyczne 3.0 - „Mieszkańcy a odwiedzający – w poszukiwaniu jakości i komfortu"

mista historyczne3 0Urząd Miasta Krakowa zaprasza przedstawicieli branży turystycznej, samorządów terytorialnych oraz organizacji pozarządowych na międzynarodową Konferencję.

Wydarzenie to odbędzie się w  dniach 1-2 marca 2018 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Konferencja - „Wpływ norm prawnych i etycznych na stosowanie prawa konsumenckiego”, Kraków 1-2 marca 2018 r.

Celem  konferencji  jest omówienie  istotnych  problemów  w  zakresie  wpływu  norm prawnych i etycznych na stosowanie prawa konsumenckiego i wskazanie teoretycznych oraz praktycznych  rozwiązań,  które  mogą  skutecznie  tę  ochronę  podnieść,  a  także  wymiana doświadczeń  środowisk  naukowych,  podmiotów  działających  na  rzecz  ochrony  interesów konsumentów oraz przedsiębiorców.

Jednym z tematów paneli jest Ochrona konsumentów (podróżnych) na rynku turystycznym.

Więcej szczegółów TUTAJ

IGHP będzie szkolić hotelarzy z RODO

IGHPAż w 20 miastach w całej Polsce IGHP zorganizuje na początku 2018 roku cykl szkoleń w ramach akcji „RODO Road Show IGHP”. Jej celem jest przedstawienie hotelarzom zmian i konsekwencji, jakie wprowadza ogólne rozporządzenie UE o ochronie danych. RODO wejdzie w życie od 25 maja 2018 roku.

V OGÓLNOPOLSKI KONGRES MENEDŻERÓW I WŁAŚCICIELI HOTELI I OBIEKTÓW HOTELOWYCH

rentowny 2018RentownyHotel to jedyna konferencja w Polsce, dzięki której dowiesz się jak pozyskać nowych gości bez ponoszenia zbędnych kosztów.

Powered by jms multisite for joomla