logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Konferencje

KONFERENCJE o charakterze naukowym, branżowym czy warsztatowym są przedstawione na poniższym wykazie. Konferencje te obejmują w swych merytorycznych aspektach teorię i praktykę. Warunki udziału są określane indywidualnie przez poszczególnych organizatorów.

KULTUROWA I CYWILIZACYJNA TOŻSAMOŚĆ POLAKÓW REGIONY W EUROPIE

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie  oraz Lokalna Organizacja Turystyczna w Spale serdecznie zapraszają do udziału w V Międzynarodowej Konferencji Naukowej w Spale oraz w Dniach Otwartych w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa: KULTUROWA I CYWILIZACYJNA TOŻSAMOŚĆ POLAKÓW – REGIONY W EUROPIE (19-20 września 2017 r. Hotel Mościcki**** Resort & Conference w Spale).

Zapraszamy na konferencję inaugurującą trzecią edycję akcji "Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny"

logo PZW 2017Konferencja odbędzie się 18 września o godz. 11.00 na Zamku Królewskim w Warszawie (Sala Senatorska).

4 SPOTLIGHT HOTEL INVESTMENT POLAND & CEE 2017

4spotplight12-13 września 2017 roku, w Warszawie rozpocznie się konferencja Spotlight Hotel Investment Poland & CEE! To największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie inwestorów, sieci hotelowych, deweloperów oraz przedstawicieli europejskich miast.

IGHP rozpoczyna kolejny cykl spotkań hotelarzy w regionach

Po wakacyjnej przerwie ruszają kolejne regionalne spotkania właścicieli i dyrektorów hoteli organizowane przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego. W spotkaniach mogą wziąć udział również hotelarze niezrzeszeni w Izbie. Najbliższe spotkanie odbędzie się 5 września we Wrocławiu, a kolejne - jeszcze we wrześniu - w Szczecinie, Kielcach i Bydgoszczy.

IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Turystyka na obszarach przyrodniczo cennych" - Białowieża, 7-8 września 201

konfa bialowiezaTematem łączącym wszystkie obszary merytoryczne tegorocznej konferencji jest ustanowiony przez ONZ „Międzynarodowy rok zrównoważonej turystyki na rzecz rozwoju” oraz potrzeba debaty naukowej nt. „Agendy na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju 2030”. Należy podkreślić, że konferencja odbywa się między innymi w jubileuszowym roku 30-lecia Raportu p. Gro Harlem Brundltand „Nasza wspólna przyszłość” oraz 45-tą rocznicę ustanowienia „Konwencji w sprawie ochrony światowego dziedzictwa kulturalnego i naturalnego”.

Powered by jms multisite for joomla