Zarabiaj na Turystyce  Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

Konferencje

KONFERENCJE o charakterze naukowym, branżowym czy warsztatowym są przedstawione na poniższym wykazie. Konferencje te obejmują w swych merytorycznych aspektach teorię i praktykę. Warunki udziału są określane indywidualnie przez poszczególnych organizatorów.

TURYSTYKA PROZDROWOTNA NA OBSZARACH WIEJSKICH

village girlWydarzenie to odbędzie się w dniach 7 i 8  kwietnia 2017 r. w Centrum Kongresowym Targów Kielce, ul. Zakładowa 1, a towarzyszyć będzie IX Międzynarodowym Targom Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL oraz II Międzynarodowym Targom Zdrowia i Urody HEALTH&BEAUTY.

Meetings Week Poland 2017 - Najważniejsze wydarzenie branży spotkań! 5 edycja!

mwp logo 430Już po raz piąty stowarzyszenia i podmioty działające na rzecz rozwoju polskiego rynku eventowego organizują Meetings Week Poland (MWP).

 

Nowe Trendy w Turystyce 2017

nowetrendy17Panele z udziałem ekspertów, warsztaty prowadzone przez praktyków, prestiżowy konkurs, a przede wszystkim ogromna ilość użytecznej wiedzy! Wszystko to czeka na uczestników konferencji Nowe Trendy w Turystyce, której ósma edycja odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności 31 marca 2017.

Międzynarodowa konferencja branży turystyki medycznej w Warszawie.

Międzynarodowa konferencja poświęcona turtystyce medycznej odbędzie się w Polsce w dniach 30-31 marca 2017 roku. To największa impreza turystyki medycznej w Europie, zrzeszająca corocznie ponad 100 decydentów i ekspertów z branży.

Kulinaria - wizytówką regionów turystycznych

kulinaria4 kwietnia 2017 roku w kampusie Grupy Uczelni Vistula odbędzie się konferencja naukowa nt. KULINARIA – WIZYTÓWKĄ REGIONÓW TURYSTYCZNYCH, która będzie poświęcona wykorzystaniu kulinariów w rozwoju turystycznym regionów połączona z degustacją produktów i potraw regionalnych z Polski i innych krajów.

Powered by jms multisite for joomla