Zarabiaj na Turystyce  magello 690x200

Konferencje

KONFERENCJE o charakterze naukowym, branżowym czy warsztatowym są przedstawione na poniższym wykazie. Konferencje te obejmują w swych merytorycznych aspektach teorię i praktykę. Warunki udziału są określane indywidualnie przez poszczególnych organizatorów.

I Meet Hotel już 1 czerwca w Krakowie!

I meet hotelJuż 1 czerwca w sali konferencyjnej krakowskiego Browaru Lubicz zainaugurowany zostanie globalny cykl spotkań "I Meet Hotel". To wyjątkowa okazja dla hotelarzy, by posłuchać ekspertów z różnych dziedzin zarządzania, poszerzyć swoją sieć kontaktów, a także wymienić się doświadczeniami.

Komercjalizacja produktu turystyki wiejskiej

tur wiejskaSerdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium pt. „Komercjalizacja produktu turystyki wiejskiej” podczas Międzynarodowych Targów Turystyki „W Stronę Słońca” w Opolu.

Seminarium odbędzie się dnia 27 maja br., o godz. 12.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II w Opolu przy ul. Minorytów 4.

Dziedzictwo polskiej wsi jako główny potencjał budowania oferty turystyki wiejskiej

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium pn. „Dziedzictwo polskiej wsi jako główny potencjał budowania oferty turystyki wiejskiej” organizowanego podczas Targów Turystyki i Wypoczynku LATO w Warszawie. Seminarium odbędzie się w dniu 22.04.2017. Początek godz. 12.00 w Sali A Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, ul. Marsa 56/62, Warszawa.

III Międzynarodowy Kongres Etyki w Turystyce

Zapraszamy na III Międzynarodowy Kongres Etyki w Turystyce, który odbędzie się 27-28 kwietnia w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Światowy Kongres Etyki jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez Światową Organizację Turystyki (UWNTO). Poprzednia edycja Kongresu odbyła się w Ekwadorze w 2012 roku.

Turystyka a rozwój regionalny - szanse, wyzwania, perspektywy - 20-21 kwietnia 2017 roku - Rzeszów

via turisticaKatedra Turystyki i Rekreacji - Zakład Gospodarki Turystycznej Stowarzyszenie Via Turistica zapraszają na konferencję naukową.

Powered by jms multisite for joomla