Zarabiaj na Turystyce  Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

Konferencje

KONFERENCJE o charakterze naukowym, branżowym czy warsztatowym są przedstawione na poniższym wykazie. Konferencje te obejmują w swych merytorycznych aspektach teorię i praktykę. Warunki udziału są określane indywidualnie przez poszczególnych organizatorów.

Meetings Week Poland 2017 - Najważniejsze wydarzenie branży spotkań! 5 edycja!

mwp logo 430Tegoroczna edycja Meetings Week Poland 2017 odbędzie się na uczelni Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie (Ursynów, stacja metro Stokłosy).

Międzynarodowa konferencja branży turystyki medycznej w Warszawie.

Międzynarodowa konferencja poświęcona turtystyce medycznej odbędzie się w Polsce w dniach 30-31 marca 2017 roku. To największa impreza turystyki medycznej w Europie, zrzeszająca corocznie ponad 100 decydentów i ekspertów z branży.

Turystyka a rozwój regionalny - szanse, wyzwania, perspektywy - 20-21 kwietnia 2017 roku - Rzeszów

via turisticaKatedra Turystyki i Rekreacji - Zakład Gospodarki Turystycznej Stowarzyszenie Via Turistica zapraszają na konferencję naukową.

Pierwsza taka międzynarodowa konferencja w Polsce

silver konfaPierwsza w Polsce międzynarodowa konferencja, poświęcona w całości problematyce przemian demograficznych w kontekście rozwoju turystyki odbędzie sie w Darłowie 5-8 maja br.

8 Konferencja Inwestycji Hotelowych

konferencja inwest hotel 201717 maja 2017 roku inwestorzy, deweloperzy, jak i właściciele oraz menedżerowie z branży hotelowej spotkają się na 8. edycji Konferencji Inwestycji Hotelowych.

Podczas tego wydarzenia specjalnie dobrane grono prelegentów wskaże trendy na ten rok oraz podzieli się swoim doświadczeniem ze słuchaczami.

 

Powered by jms multisite for joomla