logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Konferencje

KONFERENCJE o charakterze naukowym, branżowym czy warsztatowym są przedstawione na poniższym wykazie. Konferencje te obejmują w swych merytorycznych aspektach teorię i praktykę. Warunki udziału są określane indywidualnie przez poszczególnych organizatorów.

Konferencja Impact'18

impact201813-14 czerwca w Krakowie odbędzie się najważniejsze wydarzenie dotyczące przyszłości cyfrowej gospodarki dla biznesu, startupów oraz administracji publicznej.

VIII Kongres Promocji Mazowsza

Ile warta jest marka Mazowsza? Czy i gdzie w tym regionie odnajdziemy ślady kultury plemiennej? Odpowiedzi na te i inne pytania szukać będą uczestnicy VIII Kongresu Promocji Mazowsza. Dwudniowe wydarzenie rozpocznie się 21 maja w Łochowie.

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA "BURSZTYN WCZORAJ, DZIŚ, JUTRO"

bursztynekWydarzenie to odbędzie się w dniu 07.09.2018 w trakcie 19 Międzynarodowych Targów Bursztynu “AMBERMART”, na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich.

IGHP będzie szkolić hotelarzy z RODO

IGHPAż w 20 miastach w całej Polsce IGHP zorganizuje na początku 2018 roku cykl szkoleń w ramach akcji „RODO Road Show IGHP”. Jej celem jest przedstawienie hotelarzom zmian i konsekwencji, jakie wprowadza ogólne rozporządzenie UE o ochronie danych. RODO wejdzie w życie od 25 maja 2018 roku.

Powered by jms multisite for joomla