logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Media turystyczne i portale

Aktualności Turystyczne

header-AT-logo

"Aktualności Turystyczne" to wydawane przez Polską Organizację Turystyczną internetowe czasopismo regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych docierające do ponad tysiąca gmin i miast, powiatów, organizacji samorządowych zaangażowanych w rozwój turystyki, szkół wyższych, do branży turystycznej oraz pracowników informacji turystycznej w kraju i za granicą.

Biznes Hotel

Biznes Hotel to czasopismo skierowane do właścicieli i menedżerów hoteli oraz obiektów hotelowych takich jak, pensjonaty, zamki, dworki, pałacyki posiadające ofertę zarówno dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego.

Blog e-holiday

eholiday

Blog Grupy eholiday.pl adresowany jest do właścicieli obiektów noclegowych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z marketingu w turystyce i wymianą doświadczeń w zakresie skutecznej promocji w Internecie.

Brief4Poland

brief4poland_logo

Brief for Poland to pierwsza polska platforma marketingu miejsc, której twórcą jest Grzegorz Kiszluk, redaktor naczelny magazynu „Brief”.

e-hotelarz


E-Hotelarz najlepszy i najpopularniejszy portal branżowy dla hotelarzy notujący każdego miesiąca ponad 90 tys. unikalnych użytkowników i ponad 340 tys. odsłon.

Horecanet.pl

horecanet

Serwis opisujący najnowsze wydarzenia oraz zmiany na rynku hotelarskim i gastronomicznym. Zawiera aktualne informacje o planach inwestycyjnych, rozwoju tego rynku oraz imprezach branżowych.

Hotelarstwo

e-hotelarstwo

Miesięcznik i e-tygodnik B2B o charakterze informacyjnym, poradnikowym i narzędziowym, skierowanym do adresowany do branży noclegowej. Wydawany raz na tydzień w formie elektronicznej (e-hotelarstwo) i raz na miesiąc w wersji papierowej (czasopismo Hotelarstwo).

Marketing przy Kawie

marketing-przy-kawie

Marketing przy Kawie to branżowy e-magazyn o marketingu i reklamie, skierowany do profesjonalistów i pasjonatów. Prezentujemy w sposób przystępny analizy, wyniki badań, opinie, poglądy i idee marketingowe.

MICE Poland

logo_mice-PL

Jest to jedyne pismo w Polsce opisujące całą branżę, określaną jako meetings industry oraz wszystkie sektory jej przedstawicieli. W magazynie ukazują się publikacje dotyczące zarówno rynku eventów, konferencji i kongresów, jak i incentive i podróży biznesowych.

NowyMarketing

Gdzie jest konkret? Jeśli wiele razy zadawaliście sobie te pytania, czytając różnego rodzaju teksty dotyczące marketingu internetowego, to już wiecie, dlaczego powstał NowyMarketing.

Polskieszlaki.pl

Świetny i rzetelny portal turystyczny doceniany nie tylko przez turystów miłujących podróże po Polsce, ale również przez szerokie grono organizatorów turystyki w Polsce.

Prawo turystyczne

prawo-w-turystyceStrona poświęcona prawnym aspektom turystyki

Restauracja

rs2

Specjalistyczny dwumiesięcznik dla restauratorów, inwestorów, właścicieli i managerów lokali gastronomicznych oraz firm cateringowych, a także firm świadczących usługi dla branży HoReCa.

Rynek Turystyczny

rynek-turysty

Pismo biznesu turystycznego jest branżowym miesięcznikiem (najstarszym w Polsce, ukazującym się już od 1992 roku), w którym można znaleźć wiedzę niezbędną do prowadzenia firmy turystycznej.

Trendmed.eu

Portal dedykowany turystyce zdrowotnej i medycznej w Polsce powstał, aby umożliwić głównie turystom  z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Norwegii, Dani, Rosji oraz USA i Kanady, dotarcie do Polskiej oferty turystycznej z zakresu zdrowia, zdrowego stylu życia oraz urody.

TTG - Central Europe

TTG_CE_orangegranat_RGB

Pierwszy magazyn branży turystycznej (powstał w 1992 roku). Należy do światowej rodziny TTG - Travel Trade Gazette.

Misją wydawnictwa jest informowanie przedstawicieli branży turystycznej oraz czytelników indywidualnych o aktualnych trendach w dziedzinie turystyki.

Turystyka24.tv

Redakcję portalu Turystyka24.tv tworzą ludzie od lat związani z branżą turystyczną - dziennikarze, autorzy przewodników, eksperci turystyczni. Po latach pracy w magazynach podróżniczych i branżowych, działania w ogólnopolskich stowarzyszeniach turystycznych oraz doświadczeniach w kierowaniu popularnymi serwisami internetowymi stworzono platformę dla branży turystycznej i świadomych miłośników podróży.

TUR-INFO.PL

tur-info-logo

Internetowy serwis informacyjny skierowany do osób zawodowo związanych z turystyką – właścicieli i pracowników biur turystycznych, hoteli, pensjonatów, lokali gastronomicznych, przewoźników autokarowych, lotniczych, morskich, oraz dostawców i usługodawców dla branży.

Turystyka.rp.pl

turystyka

Portal Turystyka.rp.pl poświęcony jest szeroko pojętej branży turystycznej. Jego celem jest dostarczanie profesjonalnie przygotowanych, ciekawych i różnorodnych informacji o polskim i zagranicznym rynku turystycznym oraz działających na nim firmach.

Wasza Turystyka

Wydawcą portalu Waszaturystyka.pl jest Wydawnictwo Wasze Podróże, do którego należy również Magazyn Turystyczny Wasze Podróże.

Wiadomości Turystyczne

Wiadomosci-turystyczne

Jedyny w Polsce dwutygodnik, przeznaczony dla branży turystycznej. Opisując najważniejsze wydarzenia gazeta dostarcza aktualnych i rzetelnych informacji z zakresu organizacji pracy, prawa nowych technologii.

Powered by jms multisite for joomla