Zarabiaj na Turystyce  Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

Archiwum newsów

Jakie cechy powinien mieć pilot wycieczek?

Zawód pilota wycieczek jest niewątpliwie atrakcyjną opcją dla poszukujących pracy. Perspektywa wielu zagranicznych wyjazdów jest niezwykle kusząca. Niemniej jednak jest to zawód wymagający zarówno dużej wiedzy merytorycznej, jak i określonych cech osobowości, co sprawia, że nie każdy się nadaje do jego wykonywania. Jakie zatem wymagania mają pracodawcy wobec kandydatów na pilotów?

Czego najbardziej obawiają się hotelarze?

riskPrzedstawiciele branży hotelarskiej w Polsce za największe zagrożenia dla swojej działalności uznają obecnie odpowiednio: niekorzystne warunki pogodowe i katastrofy naturalne, utratę reputacji oraz zniszczenie lub uszkodzenie mienia – wynika z przygotowanego przez Aon Polska raportu „Zarządzanie ryzykiem i ubezpieczeniami w firmach w Polsce”.

Nowy trend – turystyka motocyklowa

Jak wynika z badania „Wakacyjne plany Polaków 2016” przeprowadzonego przez Ipsos Polska na zlecenie Mondial Assistance najwięcej Polaków planuje wyjechać na wakacje w lipcu oraz w sierpniu. Wielu z nich skorzysta z własnego środka transportu. Z roku na rok wzrasta zainteresowanie turystyką motocyklową.

Ruszyła kampania edukacyjna „Kulturalny rodzic – kulturalne dziecko”

Hotel Przyjazny Rodzinie przygotował pierwszą w Polsce kampanię edukacyjną, która ma na celu zwrócenie uwagi na „trudne” zachowania dzieci w hotelach.

Hotele nad polskim morzem. Najazd turystów na Bałtyk

Przez lata symbolem dobrze spędzonych wakacji był urlop na południu Europy. Dziś to Bałtyk staje się modny, a inwestorzy wzięli się do budowania luksusowych hoteli w pierwszej linii brzegowej. Docenili je nie tylko Polacy, ale również turyści z Niemiec.

Powered by jms multisite for joomla