logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Archiwum newsów

Wideoblogerzy będą promować polską turystykę

Polska Organizacja Turystyczna wprowadzi w przyszłym roku innowacyjne projekty skierowane do użytkowników internetu. Jest to element strategii wykorzystania nowych mediów i kultury komunikacji cyfrowej do promocji Polski i atrakcji polskiej turystyki. Nowe projekty dotyczą głównie mediów społecznościowych.

Gra turystyczna - Szlaki Zamków Gotyckich

graTo wyjątkowa propozycja tematycznego przewodnika mobilnego po unikatowych miejscach obszaru południowego Bałtyku, wzbogaconego o moduł questów – gier terenowych na wybranych szlakach.

 

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny porządkuje rynek

Uruchomiony niemalże równo rok temu Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zebrał już 31 milionów złotych. Ponadto doprowadził do oczyszczenia rynku z firm działających niezgodnie z prawem.

Przedstawiono część składu osobowego Społecznej Rady Turystki

22.06.2017 r., w siedzibie MSiT Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka wręczył nominacje części spośród kandydatów na członków Społecznej Rady Turystyki. Pozostali kandydaci otrzymają nominacje na I oficjalnym posiedzeniu we wrześniu. Rada stanowi kolegialny organ pomocniczy Ministra Sportu i Turystyki o charakterze opiniodawczo-doradczym.

Jak mierzyć skuteczność działań w influencer marketingu?

wibrysekZaangażowanie influencera w ciekawą kampanię to dopiero część działań związanych z wykorzystaniem lidera opinii w kampaniach. Dobry marketer sprawdzi również ich skuteczność. Poznaj sposoby wykorzystania performance marketingu, które pomogą Ci zmierzyć rzeczywisty wpływ influencera na konwersję.

W Stanach Zjednoczonych już 65% firm wykorzystuje influencer marketing w swojej komunikacji. W Polsce temu trendowi zaufało już wiele dużych i mniejszych marek. W pewnym sensie firmy przekazały influencerom pierwszy kontakt klienta z marką, zostawiając im szerokie pole do działania.

Komunikacja z konsumentami poprzez influencerów to przede wszystkim uwiarygodnienie marki jako tej używanej przez osoby, które obserwujemy na co dzień.

 

Powered by jms multisite for joomla