logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Zakładanie i prowadzenie firmy krok po kroku

Do działalności turystycznej wykształcenie niepotrzebne

Do świadczenia usług turystycznych nie jest potrzebne wykształcenie.

Sprawdzone sposoby na zwiększenie ruchu na twoim portalu

Oto kilka sprawdzonych sposobów, pozwalających pozyskać dodatkowych użytkowników z wyników organicznych wyszukiwarki dzięki zmianom, które możesz samodzielnie wprowadzić, nawet w kilka minut.

Title i meta description

Dobrze jest zadbać o tytuł i opis w wynikach wyszukiwarek. Chcesz opublikować artykuł lub dodać do oferty nowy produkt? Pamiętaj, aby w znaczniku title zawrzeć pełny tytuł lub nazwę produktu. Możesz dodatkowo zaciekawić użytkownika poprzez dodanie tzw. wezwania do działania (ang. call to action), np. „Sprawdź nasze typy”, „Ostatnie sztuki”.

 

Konsekwencje prawne bezpodstawnego posługiwania się nazwą „hotel”

hotel nazwaCzęść przedsiębiorców prowadzących działalność związaną ze świadczeniem usług hotelarskich nie zdaje sobie sprawy, że nazwa „hotel”, tak samo jak „motel”, „pensjonat” czy „kemping”, podlega ochronie prawnej i może być stosowana wyłącznie do obiektów spełniających określone prawem warunki.

 

Guest Connect - brakujące ogniwo efektywnego procesu sprzedaży

guestconnectOstatnia dekada była dla branży hotelarskiej okresem dynamicznych zmian. Popularyzacja usług internetowych oraz digitalizacja kanałów sprzedaży stworzyła hotelarzom niezliczone szanse maksymalizacji zysków.

10 narzędzi, które zmienią grafiki w prawdziwe dzieła sztuki

truskawaKultura obrazkowa sprawiła, że użytkownik w mgnieniu oka skanuje treści, i bardziej dociera do niego wizualna strona projektu. Obrazki, gify, filmiki to treści bardziej atrakcyjne od zwykłego tekstu. Redaktorzy Bloga eholiday.pl, wzięli na warsztat narzędzia, które pomagają w pozyskiwaniu i tworzeniu ciekawych obrazów i multimediów. Oto ich propozycje.

 

Jak wybrać halę namiotową na event?

namiotowaJak wybrać dobrze? Jak wybrać bezpieczną konstrukcję? Jak uniknąć błędów, które mogą później być katastrofalne w skutkach? O tym kilka słów poniżej.

Jak za darmo przeszkolić pracowników? - Dofinansowania z urzędu pracy i Funduszu Europejskiego

pracowniki szkolonoNa rynku pracy szkolenia stają się coraz bardziej popularne. W dynamicznym świecie biznesu chcemy wiedzy skondensowanej, profesjonalnej, praktycznej, którą od razu można wdrożyć w życie firmy czy marki własnej. Inseightem jest merytoryka, którą przekaże nam najlepszy specjalista odnoszący sukcesy w naszej branży. Czasy, kiedy teoretyk był w cenie, bezpowrotnie minęły.

10 błędów na stronie, przez które obiekty noclegowe tracą klientów.

Portal eholiday.pl, podsumował najczęstsze błędy na stronach internetowych obiektów noclegowych. Zapraszamy do lektury.

Strona internetowa to wizytówka Twojego obiektu. Często potencjalny gość po raz pierwszy styka się w ten sposób z ofertą Twojego pensjonatu lub hotelu. Jakie jest to jego pierwsze wrażenie, gdy wchodzi na Twoją stronę www?

Czy witryna zachęci użytkownika do zamówienia proponowanej usługi czy raczej szybko opuści Twoją stronę znudzony, zdezorientowany lub – co gorsza – wyraźnie niezadowolony?

Jak wykorzystać Instagram do promocji obiektu noclegowego?

W ubiegłym roku liczba użytkowników Instagrama na świecie przekroczyła pół miliarda. W Polsce popularność serwisu również ciągle rośnie. Jak wykorzystać go do promocji obiektu turystycznego?

Kiedy obiekt turystyczny może organizować turnusy rehabilitacyjne?

Według danych Głównego Urzędu Statystycznego w Polsce jest blisko 5 mln osób niepełnosprawnych (dokładnie 4 mln 700 tys., dane wg Narodowego Spisu Powszechnego z 2011 roku). Osoby te mają prawo ubiegać się o refundacje turnusów rehabilitacyjnych, a to z kolei sprawia, że ten sektor rynku turystycznego jest niezwykle istotny.

Powered by jms multisite for joomla