logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Zakładanie i prowadzenie firmy krok po kroku

Jak założyć spółkę z o.o?

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to często wybierana forma prowadzenia działalności gospodarczej. Wynika to głównie z przejrzystych i przyjaznych warunków posiadania działalności właśnie w tej formie. Przedsiębiorców kusi przede wszystkim odrębna osobowość prawna, dzięki której majątek firmowy oddzielony jest od majątku osobistego założyciela. Wspólnicy nie odpowiadają więc solidarnie za zobowiązania spółki. To tylko część korzyści jakie daje spółka z o.o.

Jakie treści powinny znaleźć się na stronie internetowej?

Strona internetowa marki nie powinna być ani wybrakowana, ani przeładowana ilością tekstu — trzeba znaleźć złoty środek i zaproponować czytelnikom to, co będzie dla nich najcenniejsze. O co warto zadbać i na co zwracać uwagę?

Prognozy dla branży hotelarskiej w nadchodzącym roku

Rok 2018 będzie na rynku hotelarskim czasem testów, zmian i nowych szans. Dobrze jest przeprowadzić nowe otwarcie w oparciu o wiedzę o nadchodzących trendach. Mamy nadzieję, że Trendy 2018, publikacja stworzona przez praktyków dla praktyków przyczyni się do wzrostu rezerwacji.

To będzie dobry rok dla branży hotelarskiej.

Polska branża hotelarska ma za sobą bardzo dobry rok, a obecny ma być równie udany. Głównie dzięki rosnącemu popytowi ze strony turystów oraz zainteresowaniu inwestorów z branży, również zagranicznych sieci. Krajowa baza powiększy się do 2019 roku o przeszło 6,6 tys. pokoi hotelowych. Pod względem liczby transakcji rynek hotelowy dogania inne segmenty rynku nieruchomości – wynika z danych Emmerson Evaluation.

Czy warto inwestować w condohotele?

Trwa boom na polskie condohotele. W budowie jest kilkanaście inwestycji w dużych polskich miastach, które dostarczą ok. 2500 nowych apartamentów tego typu.

Inwestorów przyciągają m.in. atrakcyjne stopy zwrotu, które wg raportu "Rynek hotelowy w Polsce", przygotowanego przez Emmerson Evaluation, wynoszą od ok. 4,5 do nawet 9% rocznie. Jednak, według ekspertów z firmy, w Polsce to nadal dość młody rynek i jego długoterminowe perspektywy są trudne do ocenienia.

Niewiele wiadomo o jego potencjalnych słabościach.

Jak przygotować świąteczny pakiet hotelowy?

Foap christmas marketPolacy coraz częściej wybierają spędzanie świąt poza domem. Jak odpowiednio przygotować ofertę, żeby zadowolić nawet najbardziej wymagających gości i zwiększyć zyski hotelu?

Ubiegłoroczny raport przygotowany dla LOT Travel wykazał, iż w przeciągu dwóch lat aż 7 milionów Polaków zdecydowało się spędzić święta poza domem. Celem wyjazdów, w aż 80 proc. przypadków, są miejsca położone w Polsce. Ponad 50 proc. badanych wyjechało na dłużej niż 3 dni.

Okres pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem umożliwia dłuższy wyjazd – zazwyczaj wystarczy wziąć tylko kilka dni wolnego. Na taki wyjazd zdecydowała się prawie połowa badanych, z tego aż 25 proc. osób skorzystało z płatnych noclegów.

Do działalności turystycznej wykształcenie niepotrzebne

Do świadczenia usług turystycznych nie jest potrzebne wykształcenie.

Sprawdzone sposoby na zwiększenie ruchu na twoim portalu

Oto kilka sprawdzonych sposobów, pozwalających pozyskać dodatkowych użytkowników z wyników organicznych wyszukiwarki dzięki zmianom, które możesz samodzielnie wprowadzić, nawet w kilka minut.

Title i meta description

Dobrze jest zadbać o tytuł i opis w wynikach wyszukiwarek. Chcesz opublikować artykuł lub dodać do oferty nowy produkt? Pamiętaj, aby w znaczniku title zawrzeć pełny tytuł lub nazwę produktu. Możesz dodatkowo zaciekawić użytkownika poprzez dodanie tzw. wezwania do działania (ang. call to action), np. „Sprawdź nasze typy”, „Ostatnie sztuki”.

 

Konsekwencje prawne bezpodstawnego posługiwania się nazwą „hotel”

hotel nazwaCzęść przedsiębiorców prowadzących działalność związaną ze świadczeniem usług hotelarskich nie zdaje sobie sprawy, że nazwa „hotel”, tak samo jak „motel”, „pensjonat” czy „kemping”, podlega ochronie prawnej i może być stosowana wyłącznie do obiektów spełniających określone prawem warunki.

 

Guest Connect - brakujące ogniwo efektywnego procesu sprzedaży

guestconnectOstatnia dekada była dla branży hotelarskiej okresem dynamicznych zmian. Popularyzacja usług internetowych oraz digitalizacja kanałów sprzedaży stworzyła hotelarzom niezliczone szanse maksymalizacji zysków.

Powered by jms multisite for joomla