Zarabiaj na Turystyce  magello 690x200

Archiwum Newsów

Rynek usług cateringowych dynamicznie rośnie

kieubaUsługi cateringowe są jednym z najbardziej perspektywicznych sektorów wycenianego na 18,5 mld zł rynku gastronomicznego. Wartość tego segmentu to ok. 4,5 mld zł i rośnie o ok. 3 proc. rocznie.

Branding – 7 największych błędów

brandingMarka to siła: może przełożyć się na świetne wyniki finansowe, ale może też całkowicie zniszczyć biznes plan – jeśli będzie nietrafiona lub nieatrakcyjna. Na szczęście, kilka największych błędów, jakie można popełnić przy tworzeniu marki, dość łatwo wskazać...

Hotele chcą oferować bardziej spersonalizowaną obsługę

hotels22Firma Zebra Technologies Corporation , dostawca rozwiązań do identyfikacji, śledzenia oraz zarządzania zasobami i procesami, opublikowała dziś wyniki projektu badawczego Hospitality Vision Study.

Jakie są prognozy dla szukających pracy w turystyce?

kocurkPraca w branżach związanych z turystyką nie należy do najłatwiejszych, jednakże chętnych do pracy w zawodach związanych z szeroko pojętą obsługą ruchu turystycznego nie brakuje.

Czy łatwo znaleźć pracę w turystyce? Posiłkując się danymi i prognozami zawartymi w "Barometrze Zawodów" (więcej - barometrzawodow.pl) przyjrzano się temu, na przedstawicieli jakich, związanych z turystyką zawodów jest największe zapotrzebowanie na rynku pracy.

Konferencja - czym jest, a czym nie jest?

Czy wiesz jaka jest definicja konferencji? Czym się różni od kongresu czy szkolenia? Czy konferencję można nazywać zawsze eventem? Wyjaśniamy wątpliwości czym jest, a czym nie jest konferencja.

F-commerce. Jak skutecznym narzędziem marketingowym jest Facebook?

F-commerce jest na polskim rynku stosunkowo nowym pojęciem, dla niektórych marketerów jeszcze zupełnie obcym. Pod tą enigmatyczną nazwą kryją się działania w mediach społecznościowych związane z silnym wsparciem sprzedaży. Choć wśród specjalistów zdania na temat ich potencjału handlowego są podzielone, to warto przyjrzeć się bliżej, jaki „społecznościówki” kryją w sobie biznesowy potencjał.

Powered by jms multisite for joomla