logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Przydatne informacje

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii otwiera interdyscyplinarne studia podyplomowe Menedżer Turystyki Medycznej

Eksperci szacują, że każdego roku rynek turystyki medycznej wzrastać będzie o około 15 proc. Wysoka jakość polskiej kadry medycznej i infrastruktury oraz niezwykle konkurencyjne ceny powodują, że coraz więcej obcokrajowców korzysta z usług medycznych w Polsce.

Międzynarodowe studia "Turystyka i Rekreacja" - rusza rekrutacja na SGTiR

SGTiR1W Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji ruszyła rekrutacja na pierwszy w Polsce międzynarodowy kierunke Turystyka i Rekreacja. Na prowadzone po angielsku dzienne studia magisterskie zostanie przyjętych tylko czterdzieści osób, w tym dziesięcioro Polaków.

Jury XXVI Przeglądu Książki Krajoznawczej i Turystycznej wybrało laureatów konkursu.

pttk kapitulaW dniach  1-2 grudnia w Warszawie obradowało Jury XXVI Przeglądu Książki Krajoznawczej i Turystycznej. Przedmiotem oceny jurorów była przede wszystkim krajoznawcza zawartość publikacji, forma prezentacji walorów treściowych i sztuki edytorskiej.

Menedżer Hotelu - STUDIA PODYPLOMOWE W KRAKOWIE

wlodekMenedżer hotelu – pierwsze w Polsce całkowicie praktyczne studia podyplomowe dla branży turystycznej – cieszą się coraz większą popularnością wśród kadry zarządczej. Niebawem kolejny rocznik odbierze dyplomy potwierdzające najwyższe kompetencje w zakresie zarządzania obiektami hotelowymi. Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii rozpoczyna nabór do kolejnej, czwartej edycji.

Powered by jms multisite for joomla