Zarabiaj na Turystyce  Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

Przydatne informacje

Studia Podyplomowe "Turystyka i edukacja leśna na terenach niezurbanizowanych"

tur nie urbanWydział Leśny Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie uprzejmie informuje, że ogłasza nabór na drugą edycję studiów podyplomowych „Turystyka i edukacja leśna na terenach niezurbanizowanych”.

Wczoraj, dziś i jutro turystyki aktywnej i specjalistycznej

Wczoraj dzis i jutro turystyki aktywnej i specjalistycznejUkazała się publikacja pokonferencyjna „Wczoraj, dziś i jutro turystyki aktywnej i specjalistycznej” pod redakcją Andrzeja Stasiaka, Jolanty Śledzińskiej i Bogdana Włodarczyka.

Zaprezentowane w niej refleksje zachęcają do podjęcia zarówno badań empirycznych, jak i rozważań teoretycznych nad fenomenem współczesnej turystyki aktywnej w Polsce. Tym bardziej, że w ciągu ostatnich 25 lat ulegała ona niezwykle dynamicznym przemianom, czego wyrazem jest m.in. pojawienie się nowych pojęć i związany z tym chaos terminologiczny. Niniejsze opracowanie jest próbą zaprezentowania i uporządkowania aktualnej wiedzy na ten temat.

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza na praktyki i staże

Jest to bardzo dobra okazja, aby młode osoby mogły zdobyć doświadczenie zgodne z podjętym kierunkiem studiów.

Rusza rekrutacja na unikatowe studia podyplomowe – Marketing miejsc i kreowanie lokalnych marek.

marketing miejsc logotypNa Wydziale Humanistycznym Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie już w październiku 2016 roku ruszają nowe studia podyplomowe „Marketing miejsc i kreowanie marek lokalnych”. To jedyna tak skonstruowana propozycja dydaktyczna w kraju. Rekrutacja rozpoczyna się już w czerwcu.

Powered by jms multisite for joomla