logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Nowa edycja konkursu EDEN

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła kolejna edycja konkursu EDEN.

EDEN to projekt promujący mało znane destynacje turystyczne o niepowtarzalnym charakterze, które łączą potrzeby środowiska, lokalnych społeczności i turystów, rozwijając jednocześnie atrakcyjny ekonomicznie produkt turystyczny.

 

 

Konkurs ma na celu również zacieśnienie współpracy między zwycięskimi destynacjami oraz stworzenie europejskiej sieci uznanych i rozpoznawanych obszarów turystycznych charakteryzujących się szczególnymi walorami dla dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego Europy.  Tematy przewodnie kolejnych edycji Konkursu oraz podstawowe kryteria są ustalane przez Komisję Europejską.

Tegoroczny temat to: Turystyka kulturowa. W związku z tym aplikujący w tym roku o tytuł „Najlepszej Europejskiej Destynacji EDEN", będą musieli udowodnić, że swoją ofertę turystyczną opierają na lokalnych walorach dziedzictwa kulturowego.


Zgłoszeń można dokonywać wyłącznie online za pomocą aplikacji umieszczonej na stronie www.edenpolska.pl  w zakładce APLIKACJA KONKURSOWA

Tegorocznego zwycięzcę oraz wyróżnione destynacje poznamy  28 czerwca 2017 r. w Warszawie. Dodatkowych informacji nt. projektu i konkurs udziela koordynator Konkursu: Pani Anna Księżnik,
tel. 22 536 70 25, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Powered by jms multisite for joomla