Zarabiaj na Turystyce  Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

Systemy rekomendacji

Błękitna Flaga

Błękitna Flaga jest to międzynarodowy program zainicjowany przez Fundację Edukacji Ekologicznej (Foundation for Environmental Education – FEE) w 1985 r.

Fundacja Edukacji Ekologicznej z siedzibą w Kopenhadze zrzesza organizacje, pełniące funkcję koordynatorów programu w danym kraju. Błękitna Flaga jest programem realizowanym w celu promowania ekologii, ochrony środowiska oraz zrównoważonego rozwoju w miejscowościach nadmorskich, w otoczeniu kąpielisk i przystani jachtowych.

Nowy regulamin Certyfikacji Informacji Turystycznej

CertyOd 1 czerwca tego roku obowiązuje nowy regulamin Certyfikacji Informacji Turystycznej. Obecna wersja opracowana została przez grupę roboczą ds. informacji turystycznej w oparciu o prowadzone konsultacje z regionalnymi organizacjami turystycznymi, wnioski i propozycje omawiane w trakcie Forów Informacji Turystycznej. Podstawowa kwestia organizacyjna pozostała niezmieniona.

Godło Złoty Standard w Obsłudze Gości ma dwa lata

zloty-standardWłaśnie minęły dwa lata od przyznania pierwszych certyfikatów Złoty Standard w Obsłudze Gości. Wyróżnienie za najwyższą jakość obsługi klientów przyznawane na podstawie audytów eksperckich w obiektach hotelowych uzyskało dotychczas 175 hoteli i ośrodków noclegowych w Polsce. 14 pierwszych obiektów otrzymało certyfikaty ponownie, na kolejny okres.

Powered by jms multisite for joomla