logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Systemy rekomendacji

Najlepsze produkty turystyczne 2017

Poznaliśmy produkty nagrodzone Certyfikatami Polskiej Organizacji Turystycznej. W tym roku oprócz Złotego Certyfikatu Kapituła przyznała 10 zwykłych Certyfikatów oraz jedno wyróżnienie.

Nowa edycja konkursu EDEN

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła kolejna edycja konkursu EDEN.

EDEN to projekt promujący mało znane destynacje turystyczne o niepowtarzalnym charakterze, które łączą potrzeby środowiska, lokalnych społeczności i turystów, rozwijając jednocześnie atrakcyjny ekonomicznie produkt turystyczny.

Katalog dobrych praktyk projektów partnerstwa publiczno-prywatnego w obszarze turystyki

pppNa zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki został opracowany „Katalog dobrych praktyk projektów partnerstwa publiczno-prywatnego w obszarze turystyki”.

Błękitna Flaga

Błękitna Flaga jest to międzynarodowy program zainicjowany przez Fundację Edukacji Ekologicznej (Foundation for Environmental Education – FEE) w 1985 r.

Fundacja Edukacji Ekologicznej z siedzibą w Kopenhadze zrzesza organizacje, pełniące funkcję koordynatorów programu w danym kraju. Błękitna Flaga jest programem realizowanym w celu promowania ekologii, ochrony środowiska oraz zrównoważonego rozwoju w miejscowościach nadmorskich, w otoczeniu kąpielisk i przystani jachtowych.

Nowy regulamin Certyfikacji Informacji Turystycznej

CertyOd 1 czerwca tego roku obowiązuje nowy regulamin Certyfikacji Informacji Turystycznej. Obecna wersja opracowana została przez grupę roboczą ds. informacji turystycznej w oparciu o prowadzone konsultacje z regionalnymi organizacjami turystycznymi, wnioski i propozycje omawiane w trakcie Forów Informacji Turystycznej. Podstawowa kwestia organizacyjna pozostała niezmieniona.

Godło Złoty Standard w Obsłudze Gości ma dwa lata

zloty-standardWłaśnie minęły dwa lata od przyznania pierwszych certyfikatów Złoty Standard w Obsłudze Gości. Wyróżnienie za najwyższą jakość obsługi klientów przyznawane na podstawie audytów eksperckich w obiektach hotelowych uzyskało dotychczas 175 hoteli i ośrodków noclegowych w Polsce. 14 pierwszych obiektów otrzymało certyfikaty ponownie, na kolejny okres.

Powered by jms multisite for joomla