logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Baza Wiedzy

Podsumowanie projektu „Produkt, wiedza i współpraca w turystyce"

Polska Organizacja Turystyczna zakończyła dwuletni projekt warsztatowo – szkoleniowy pt. „ Wiedza, Produkt i Współpraca kluczem do sukcesu w turystyce” realizowany we współpracy z Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi. Na zakończenie powstało podsumowanie wszystkich spotkań, które jest też zbiorem wniosków z rekomendacji.

Materiały szkoleniowe z konferencji "Wiedza, produkt i współpraca kluczem do sukcesu w turystyce" - 30.11.2016 r. Cieszyn

30 listopada 2016 roku w Cieszynie, Polska Organizacja Turystyczna  we współpracy ze Śląską Organizacją Turystyczną zorganizowała spotkanie szkoleniowe realizowane w ramach projektu „Wiedza, produkt i współpraca kluczem do sukcesu w turystyce”.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami prelegentów:

ECONFTOUR2017 odbył się w Krakowie!

KONFERENCJA LOGOW dniach 5-6 kwietnia br. odbyła się Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa Turystyki ECONFTOUR.

Materiały Szkoleniowe IV Forum POT-ROT-LOT-Miasta-Branża

W dniach 14-16 listopada br., w Starych Jabłonkach odbyła się IV edycja Forum POT-ROT-LOT-Miasta-Branża.

Transgraniczny Kongres Rowerowy we Wrocławiu

Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego wspólnie z Elisabeth Wolbers, Konsul Generalną Republiki Federalnej Niemiec we Wrocławiu oraz przedstawicielami Instytutu Rozwoju Terytorialnego uczestniczyli w Transgranicznym Kongresie Rowerowym. Tylko na Dolnym Śląsku w ramach Dolnośląskiej Polityki Rowerowej w ciągu najbliższych kilku lat zbudujemy razem z gminami ponad 150 km tras rowerowych!

Powered by jms multisite for joomla