Zarabiaj na Turystyce  Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

Baza Wiedzy

Materiały szkoleniowe z konferencji "Wiedza, produkt i współpraca kluczem do sukcesu w turystyce" - 30.11.2016 r. Cieszyn

30 listopada 2016 roku w Cieszynie, Polska Organizacja Turystyczna  we współpracy ze Śląską Organizacją Turystyczną zorganizowała spotkanie szkoleniowe realizowane w ramach projektu „Wiedza, produkt i współpraca kluczem do sukcesu w turystyce”.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami prelegentów:

Materiały Szkoleniowe IV Forum POT-ROT-LOT-Miasta-Branża

W dniach 14-16 listopada br., w Starych Jabłonkach odbyła się IV edycja Forum POT-ROT-LOT-Miasta-Branża.

Transgraniczny Kongres Rowerowy we Wrocławiu

Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego wspólnie z Elisabeth Wolbers, Konsul Generalną Republiki Federalnej Niemiec we Wrocławiu oraz przedstawicielami Instytutu Rozwoju Terytorialnego uczestniczyli w Transgranicznym Kongresie Rowerowym. Tylko na Dolnym Śląsku w ramach Dolnośląskiej Polityki Rowerowej w ciągu najbliższych kilku lat zbudujemy razem z gminami ponad 150 km tras rowerowych!

Regionalna debata "Produkt wiedza i współpraca..." w Poznaniu

Bez współpracy nie da się obniżyć kosztów promocji.  Nikt nie kwestionował tak postawionej tezy podczas spotkania szkoleniowego, które odbyło się w 19 października w Poznaniu. „Wiedza, produkt i współpraca kluczem do sukcesu w turystyce” to cykl spotkań organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną wspólnie z Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi, tym razem wielkopolską.

SEJMIK TURYSTYCZNY WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO - RELACJA

sejmik MROTWspółpraca między organizacjami turystycznymi a samorządami terytorialnymi była kluczowym zagadnieniem tegorocznego Sejmiku Turystycznego Województwa Mazowieckiego. Obradujący szukali odpowiedzi na pytania dotyczące udanej i efektywnej współpracy. Nie zabrakło również rozmów o głównych kierunkach rozwoju turystyki na Mazowszu. W trakcie wydarzenia obchodzono również jubileusz 10-lecia MROT-u. W spotkaniu wzięli udział m.in. wicemarszałek Wiesław Raboszuk i członek zarządu Rafał Rajkowski.

Powered by jms multisite for joomla