logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Baza Wiedzy

Podsumowanie projektu „Produkt, wiedza i współpraca w turystyce"

Polska Organizacja Turystyczna zakończyła dwuletni projekt warsztatowo – szkoleniowy pt. „ Wiedza, Produkt i Współpraca kluczem do sukcesu w turystyce” realizowany we współpracy z Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi. Na zakończenie powstało podsumowanie wszystkich spotkań, które jest też zbiorem wniosków z rekomendacji.

Materiały szkoleniowe z konferencji "Wiedza, produkt i współpraca kluczem do sukcesu w turystyce" - 30.11.2016 r. Cieszyn

30 listopada 2016 roku w Cieszynie, Polska Organizacja Turystyczna  we współpracy ze Śląską Organizacją Turystyczną zorganizowała spotkanie szkoleniowe realizowane w ramach projektu „Wiedza, produkt i współpraca kluczem do sukcesu w turystyce”.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami prelegentów:

V Forum POT-ROT-LOT-Miasta

forum pot rot lotW dn. 13-14 listopada odbyło się doroczne Forum Polskiej Organizacji Turystycznej, Regionalnych i Lokalnych Organizacji Turystycznych, w którym brali także dyrektorzy Zagranicznych Ośrodków POT stało się okazją do wymiany uwag, spostrzeżeń, a także nowych pomysłów związanych z promocją Polski i rozwojem branży turystycznej. Konferencję otworzyli Dariusz Rogowski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, a także dr Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

ECONFTOUR2017 odbył się w Krakowie!

KONFERENCJA LOGOW dniach 5-6 kwietnia br. odbyła się Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa Turystyki ECONFTOUR.

Materiały Szkoleniowe IV Forum POT-ROT-LOT-Miasta-Branża

W dniach 14-16 listopada br., w Starych Jabłonkach odbyła się IV edycja Forum POT-ROT-LOT-Miasta-Branża.

Powered by jms multisite for joomla