logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Zaczynamy akwizycję ofert do kolejnej akcji weekend za pół ceny!

Z dniem 10 lipca Polska Organizacja Turystyczna rozpoczyna przyjmowanie deklaracji udziału partnerów branżowych w trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”, popularyzującej i zachęcającej Polaków do korzystania z usług turystycznych poza tradycyjnym letnim sezonem wakacyjnym i feriami zimowymi. Termin akcji to weekend 6-8 października 2017 r.

Zapraszamy hotelarzy, restauratorów, zarządców atrakcji turystycznych, instytucje i organizacje  związane z obsługą ruchu turystycznego do aktywnego włączenia się w kampanię mającą na celu zachęcenie Polaków do spędzania wolnego czasu, szczególnie poza sezonem, w polskich regionach.

Promujmy wspólnie oferty turystyczne, które nie tracą na atrakcyjności niezależnie od pory roku. Polska zobacz więcej – to tworzony przez nas wspólnie ogólnopolski pakiet ofert dla turystów. W sezonie i poza sezonem. Czekamy na Państwa deklaracje. Przyłączcie się do kampanii przygotowanej i koordynowanej przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

 

1. Zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie http://www.polskazobaczwiecej.pl

2. Wypełnienie formularza dostępnego na stronie http://www.polskazobaczwiecej.pl, jest na to czas od 10 lipca do 28 sierpnia.

3. E-mail z informacją o wyniku weryfikacji zgłoszenia otrzymają Państwo do 6 września

4. Po pozytywnym wyniku weryfikacji należy zamieść ofertę promocyjną w widocznym miejscu na swojej stronie internetowej. Jest na to czas do 12 września.

5. 18 września rozpoczyna się sprzedaż. Klienci rezerwują noclegi, zamawiają bilety, kupują usługi.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt poprzez skorzystanie z wygodnego Formularza kontaktowego

Powered by jms multisite for joomla