logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Ciekawe przedsięwzięcia

Ruszyła sprzedaż ofert w ramach akcji "POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY"

Od dziś można rezerwować oferty w ramach wiosennej edycji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”, która odbędzie się między 9 a 11 marca. Obniżone ceny przygotowało 661 partnerów. To blisko o 20% więcej niż podczas ostatniej akcji – jesień 2017.

Wśród ofert znajdują się między innymi obiekty hotelowe i portale rezerwacyjne, przewoźnik PLL LOT, wiele muzeów i innych atrakcji turystycznych. Wydarzenie jest wspólną inicjatywą Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

Nowa edycja Poznańskiej Karty Turystycznej

Poznanska Karta TurystycznaDo sprzedaży trafiło siódme wydanie Poznańskiej Karty Turystycznej. Karta pozwala na tańsze zwiedzanie stolicy Wielkopolski. Można z nią także bezpłatnie podróżować autobusami i tramwajami oraz korzystać z darmowych wejść lub zniżek w ponad stu atrakcjach.

Przyznano nagrody w drugiej edycji konkursu New Tech - New Travel

Przyznano nagrody w drugiej edycji konkursu New Tech - New Travel, w której uczestniczą młode kreatywne firmy specjalizujące się w nowych technologiach, które proponują pomysły dla sektora turystyki. Konkurs organizowany przez Polską Organizację Turystyczną, objęty został patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Nominuj Ambasadora Kongresów Polskich i Mecenasa Kongresów Polskich

Jak co roku zapraszamy do zgłaszania kandydatów do tytułu honorowego Ambasadora Kongresów Polskich. To wyróżnienie dla osób, które aktywnie promują Polskę, jako miejsce organizacji spotkań i konferencji poprzez aktywną działalność w międzynarodowych stowarzyszeniach.

Portal turystyczny Atrakcje.Mazury.pl

LOGO ATRAKCJE MAZURY plTurystyka jest najważniejszą branżą gospodarczą na Mazurach, a prowadzenie działalności turystycznej, zgodnie z badaniami, przeprowadzonymi na mieszkańcach tego regionu, daje największą satysfakcję.

Powered by jms multisite for joomla