logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Ciekawe przedsięwzięcia

Zaczynamy akwizycję ofert do kolejnej akcji weekend za pół ceny!

Z dniem 10 lipca Polska Organizacja Turystyczna rozpoczyna przyjmowanie deklaracji udziału partnerów branżowych w trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”, popularyzującej i zachęcającej Polaków do korzystania z usług turystycznych poza tradycyjnym letnim sezonem wakacyjnym i feriami zimowymi. Termin akcji to weekend 6-8 października 2017 r.

Zapraszamy hotelarzy, restauratorów, zarządców atrakcji turystycznych, instytucje i organizacje  związane z obsługą ruchu turystycznego do aktywnego włączenia się w kampanię mającą na celu zachęcenie Polaków do spędzania wolnego czasu, szczególnie poza sezonem, w polskich regionach.

Promujmy wspólnie oferty turystyczne, które nie tracą na atrakcyjności niezależnie od pory roku. Polska zobacz więcej – to tworzony przez nas wspólnie ogólnopolski pakiet ofert dla turystów. W sezonie i poza sezonem. Czekamy na Państwa deklaracje. Przyłączcie się do kampanii przygotowanej i koordynowanej przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Turystyka pionierem wdrażania sektorowych ram kwalifikacji

1 12771Turystyka jako pierwsza włączyła Sektorową Ramę Kwalifikacji w sektorze turystyka do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. W 2015 roku z inicjatywy Ministerstwa Sportu i Turystyki została opracowana Sektorowa Rama Kwalifikacji w sektorze turystyka (SRKT) przez zespół ekspertów branżowych.

 

Opolskie: sto milionów złotych czeka na polsko-czeskie projekty

Do końca czerwca można starać się pieniądze na polsko-czeskie projekty turystyczne. 

Jak poinformowało biuro prasowe urzędu marszałkowskiego w Opolu, pieniądze czekają dla chętnych do lepszego wykorzystania potencjału zasobów przyrodniczych i kulturowych na polsko-czeskim pograniczu. Minimalna kwota dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego to 60 tysięcy euro. W sumie na oferentów czekają 23 mln euro.

Błękitne Flagi 2017

Obecnie na świecie w Programie Błękitna Flaga bierze udział 49 państw, w których przyznano ponad 4 tysiące flag od 1985 roku. Przyznanie „Błękitnej Flagi” dla kąpielisk, marin oraz łodzi przyjaznych środowisku podnosi prestiż miejscowości turystycznych oraz potwierdza gwarancję do wypoczynku rekreacyjnego, sportowego na warunkach o najwyższej staranności o przyrodę i człowieka.

Industriada już w najbliższy weekend!

Industriada to jedyny w naszym kraju festiwal kultury dziedzictwa przemysłowego w Polsce. Stań oko w oko z najciekawszymi obiektami poprzemysłowymi w województwie śląskim.

Powered by jms multisite for joomla