Zarabiaj na Turystyce  Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

Ciekawe przedsięwzięcia

Powstaną dwa wielkie szlaki rowerowe

rowerki670 km zupełnie nowych utwardzonych, asfaltowych, z kostki betonowej lub nawierzchni mineralnych dróg oraz ponad 80 miejsc postojowych – tak będą wyglądały Pomorskie Trasy Rowerowe. Pierwsi rowerzyści skorzystają z nich w 2020 r.

W ramach Pomorskich Tras Rowerowych o znaczeniu międzynarodowym R-10 i Wiślanej Trasy Rowerowej R-9 (WTR) zostały przygotowywane projekty dwóch odcinków długodystansowych szlaków rowerowych. Użytkownicy dwóch kołek będą mogli nie tylko wypróbować nowe nawierzchnie i zaplecze, ale także podziwiać uroki pomorskiej przyrody. Prace budowlane i modernizacyjne na odcinkach dróg lokalnych i szlaków rowerowych naszego województwa są związane z największym projektem rowerowym regionu i jednym z największych w skali kraju. Inwestycja, mająca na celu uatrakcyjnienie turystyki rowerowej, zostanie zrealizowana do końca 2020.

MSiT dofinansuje turystyczne szlaki i marki

Na renowacje szlaków, kampanie społeczne o bezpiecznym wypoczynku i tworzenie nowych marek turystycznych pójdą pieniądze z konkursu Ministerstwa Sportu i Turystyki na realizację zadań publicznych.

Przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń udziału w akcji "Weekend za pół ceny"

Termin zgłoszenia udziału w akcji upływa 7 marca br. Założeniem akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. na terenie całego kraju. 

Rada ds. Kompetencji Sektora Turystyki - Nowa forma współpracy w obszarze turystycznego rynku pracy

7 lutego 2017 r. w Ministerstwie Sportu i Turystyki odbyło się I posiedzenie Rady ds. Kompetencji Sektora Turystyki. Podczas tego inauguracyjnego posiedzenia Pan Dawid Lasek, Podsekretarz Stanu wręczył nominacje członkom Rady. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Polskiej Agencji Przedsiębiorczości, Grupa Sterująca Radą oraz prasa branżowa.

Polska Zobacz Więcej - Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji!

polska zobacz wiecej7 lutego rozpoczęła się druga edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". Przeprowadzona przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ubiegłym roku pilotażowa akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony przedsiębiorców turystycznych oferujących swoje usługi jak i polskich turystów. Najbliższy akcja "weekend za pół ceny" odbędzie się 31 marca - 2 kwietnia 2017 r. i realizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną.

Powered by jms multisite for joomla