logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Ciekawe przedsięwzięcia

Kolejny weekend za pół ceny już w październiku!

prelegenci konferencja Zamek KrolewskiOd 18 września można już kupować i rezerwować oferty na jesienny weekend za pół ceny 6-8 października. Uroczyste rozpoczęcie akcji odbyło się podczas konferencji na Zamku Królewskim z udziałem między innymi Witolda Bańki Ministra Sportu i Turystyki, Marii Koc Wicemarszałek Senatu RP oraz Roberta Andrzejczyka prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej.

 

 

 

Kolej na kino w pociągach do Gdyni i Zakopanego!

PKP IntercityRuszyła akcja „Kolej na kino z legalnych źródeł”. Od wczoraj w pociągach TLK Rataj oraz EIC Tatry kursują specjalne wagony, w których podróżni mogą obejrzeć cenione polskie oraz zagraniczne filmy. Kolejowe kino zorganizowało PKP Intercity oraz Fundacja Legalna Kultura. Będzie ono kursowało do końca września.

Znamy już Gminy Przyjazne Rowerzystom w 2017 roku

gpr2017Idea stworzenia konkursu Gmina Przyjazna Rowerzystom powstała w 2012 roku podczas ustanowienia w Polskim Towarzystwie Turystyczno -  Krajoznawczym  - Roku Turystyki Rowerowej.

Konkurs ma na celu zebranie i spopularyzowanie informacji o gminach, które w swoich planach i działaniach uwzględniły potrzeby rowerzystów i stawiają na promocję aktywnego wypoczynku na rowerach. Tworzą rowerową infrastrukturę, pokazują się poprzez organizacje rowerowych imprez i akcji oraz stają się coraz bardziej przyjazne dla rowerowych podróżników. Wydają rowerowe przewodniki czy mapy.

Otwarty konkurs MSiT na realizację zadań publicznych z zakresu turystyki w 2017 roku.

Minister Sportu i Turystyki ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu turystyki w 2017 roku i zaprasza do składania ofert.

Turystyka pionierem wdrażania sektorowych ram kwalifikacji

1 12771Turystyka jako pierwsza włączyła Sektorową Ramę Kwalifikacji w sektorze turystyka do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. W 2015 roku z inicjatywy Ministerstwa Sportu i Turystyki została opracowana Sektorowa Rama Kwalifikacji w sektorze turystyka (SRKT) przez zespół ekspertów branżowych.

 

Powered by jms multisite for joomla