Zarabiaj na Turystyce  Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

Ciekawe przedsięwzięcia

Rada ds. Kompetencji Sektora Turystyki - Nowa forma współpracy w obszarze turystycznego rynku pracy

7 lutego 2017 r. w Ministerstwie Sportu i Turystyki odbyło się I posiedzenie Rady ds. Kompetencji Sektora Turystyki. Podczas tego inauguracyjnego posiedzenia Pan Dawid Lasek, Podsekretarz Stanu wręczył nominacje członkom Rady. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Polskiej Agencji Przedsiębiorczości, Grupa Sterująca Radą oraz prasa branżowa.

Polska Zobacz Więcej - Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji!

polska zobacz wiecej7 lutego rozpoczęła się druga edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". Przeprowadzona przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ubiegłym roku pilotażowa akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony przedsiębiorców turystycznych oferujących swoje usługi jak i polskich turystów. Najbliższy akcja "weekend za pół ceny" odbędzie się 31 marca - 2 kwietnia 2017 r. i realizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną.

Spotkanie na Szlaku Żelaznej Kurtyny

cigaW dniach 30 stycznia – 1 lutego br., w Gdańsku odbyło się spotkanie partnerów projektu EuroVelo 13 Szlak Żelaznej Kurtyny, realizowanego w ramach grantów Komisji Europejskiej pod nazwą „Wsparcie tworzenia i promocji zrównoważonych transnarodowych tematycznych produktów turystycznych”. Organizatorem spotkania była Polska Organizacja Turystyczna, która odpowiada za realizację projektu na terenie Polski.

200 milionów złotych ze środków unijnych na wsparcie przedsiębiorstw działających miedzy innymi w obszarze produktowym turystyki prozdrowotnej, które chcą rozwinąć eksport swoich usług.

Uprzejmie informujemy o wyjątkowej możliwości wzięcia udziału już po raz drugi w konkursie na dofinansowanie  ogłoszonym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand” w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój.

Konkurs "New Tech - New Travel"

new tech new travel logoPolska Organizacja Turystyczna po raz kolejny stawia na nowe technologie i młode, kreatywne firmy z pomysłami dla turystyki. Wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi wystartowaliśmy z nową inicjatywą - konkursem technologicznym "New Tech - New Travel".

Powered by jms multisite for joomla