logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Ciekawe przedsięwzięcia

Wybrano najlepsze „Hotele Przyjazne Turystom” w Trójmieście !

our guide18. czerwca zespół Our.Guide (https://www.pl.our.guide/) przedstawił listę laureatów w organizowanym przez firmę plebiscycie „Hotel Przyjazny Turystom” w Trójmieście.

Ruszyły Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

grafika do artykułuPolska Organizacja Turystyczna organizuje pierwsze Turystyczne Mistrzostwa Blogerów. To jedyna tego typu akcja w Polsce, której celem jest promowanie 16 najpiękniejszych regionów naszego kraju. POT zaprasza do rywalizacji blogerów podróżniczych, kulinarnych, sportowych, górskich i lifestylowych, dla których konkurs może dać możliwość dodatkowej promocji w kanałach POT.  

Atrakcje na wakacje

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, na Narodowym Portalu Turystycznym działa sonda „Atrakcje na wakacje 2018” głosuj TUTAJ

 

W każdym regionie przedstawione zostały trzy atrakcje turystyczne. Zagłosuj na najlepszą według Ciebie atrakcję dla każdego województwa.

Już nie możemy doczekać się, kto wygra w plebiscycie. Możesz zagłosować na wybraną przez Ciebie atrakcję w dowolnej liczbie regionów. Organizatorzy zachęcają do głosowania na atrakcje we wszystkich 16 województwach! Głosować  do 24-go czerwca.

Laureat prestiżowej nagrody New Tech, New Travel rewolucjonizuje rynek branży turystycznej!

xoxoPolska Organizacja Turystyczna już po raz drugi nagrodziła firmy, które wprowadziły innowacyjne rozwiązania technologiczne dla branży związanej z podróżowaniem i turystyką.

Tegorocznym laureatem w kategorii B2C został łódzki start-up XOXO WiFi, który wprowadził na rynek zdecydowanie wyróżniający się produkt, doskonale sprawdzający się podczas zagranicznych wyjazdów nawet w najdalsze zakątki świata.

VII edycja ogólnopolskiego konkursu PTTK „Gmina przyjazna rowerzystom”

gmina przyjazna rower2018Pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej rozpoczął się ogólnopolski konkurs PTTK Gmina Przyjazna Rowerzystom 2018.

Zamierzeniem twórców i patronów przedsięwzięcia jest upowszechnianie bezpiecznych form uprawiania turystyki rowerowej oraz promowania jednostek samorządowych tworzących infrastrukturę odpowiednią dla ruchu rowerowego, popularyzowanie informacji o gminach, które w swoich planach i działaniach uwzględniły potrzeby rowerzystów, popularyzują aktywny wypoczynek na rowerach, tworzą rowerową infrastrukturę, uczestniczą aktywnie w imprezach i akcjach rowerowych, wydają przewodniki i mapy dla rowerzystów.

Powered by jms multisite for joomla