Zarabiaj na Turystyce  magello 690x200

Ciekawe przedsięwzięcia

Plan współpracy sektorowej na rzecz umiejętności w turystyce

Komisja Europejska ogłosiła przetarg (EASME/COSME/2017/008) na opracowanie Planu współpracy sektorowej na rzecz umiejętności w turystyce: poprawa postrzegania kariery zawodowej w sektorze turystyki.

Gra i przewodnik po Mazowszu

Play Mazovia wwwSamorząd Mazowsza przygotował aplikację mobilną Play Mazovia!, która w ciekawy i jednocześnie prosty sposób pomoże odkrywać region.

Aplikacja Play Mazovia! to prawdziwy zbiór pomysłów na aktywne odkrywanie Mazowsza - tradycyjnych muzeów z niezwykłymi eksponatami i nowoczesnych galerii, sielankowych gospodarstw agroturystycznych i eleganckich kompleksów hotelowych, malowniczych zamków i pałaców oraz urokliwych parków. Miejsc, w których zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą coś dla siebie.

Do 15 maja POT przyjmuje zgłoszenia udziału warsztatach podczas EXPO 2017

Międzynarodowa Wystawa Astana EXPO 2017 odbędzie się w dniach od 10 czerwca do 10 września br. Temat przewodni  „Future energy”. Za udział Polski w  wydarzeniu odpowiada Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) we współpracy z Ministerstwem Rozwoju.

Pierwsza w Polsce Legitymacja Informatora Turystycznego powstała na Warmii i Mazurach!

informator31 marca 2017r. Warmińsko-Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna rozpoczęła realizację projektu „Legitymacja dla pracowników Informacji Turystycznej z województwa Warmińsko-Mazurskiego”. To pierwsze takie w Polsce przedsięwzięcie na tak szeroką skalę.

Nowa zakładka na Narodowym Portalu Turystycznym

nptNa narodowym portalu turystycznym polska.travel została wprowadzona nowa zakładka „polska.travel radzi”.

Powered by jms multisite for joomla