logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Ciekawe przedsięwzięcia

Nabór do programów Interreg Europa Środkowa i Region Morza Bałtyckiego

iiii

Trwają nabory wniosków Interreg Europa Środkowa i Interreg Region Morza Bałtyckiego. Ten pierwszy do 25 stycznia 2018 roku, drugi do 9 kwietnia 2018 roku. Udział w tej rekrutacji może być ostatnią szansą dla polskich firm na uzyskanie wsparcia z wymienionych wyżej programów w latach 2014-2020.

Programy transnarodowe z udziałem Polski dotują projekty, w których wielu partnerów z różnych państw wspólnie podejmuje wyzwania, jakich nie da się skutecznie rozwiązać na poziomie regionu czy kraju.

II edycja konkursu dla startupów działających w turystyce „New Tech – New Travel”

new techPolska Organizacja Turystyczna po raz kolejny stawia na nowe technologie i młode, dynamicznie rozwijające się polskie firmy z innowacjami dla turystyki.

- Po dużym sukcesie I edycji konkursu "New Tech - New Travel" znów nadszedł czas na poszukiwania kolejnych utalentowanych startupów. Naszym celem jest odkrywanie i promocja innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają podróżowanie, usprawniają zarządzanie w turystyce i umożliwiają promocję polskich firm i regionów turystycznych. Stawiamy na silną energię i kreatywność młodych polskich firm technologicznych szukających swojego miejsca na rynku – powiedział prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk.

Wybierz Produkt Turystyczny Roku 2017 - Przyznaj Certyfikat Internautów

W poniedziałek, 6 listopada, rozpoczęło się głosowanie internautów w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy Produkt Turystyczny.

Zostań Rekomendowanym Organizatorem 2018-2020

Polska Organizacja Turystyczna (sekcja Poland Convention Bureau) prowadzi Program Rekomendacji firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów oraz podróży motywacyjnych w Polsce.

Rekomendację, przyznawaną przez Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej, mogą uzyskać podmioty wyspecjalizowane w planowaniu i organizacji wydarzeń, posiadające odpowiednie doświadczenie organizacyjne, zaplecze techniczne oraz przeszkolony zespół pracowników umożliwiający pełną realizację kongresu lub programu motywacyjnego.

Małopolska nominowana w City Nation Place Awards

cnp logoWojewództwo Małopolskie znalazło się w gronie finalistów międzynarodowego konkursu City Nation Place Awards 2017, który nagradza najbardziej kreatywne i skuteczne strategie z zakresu marketingu miejsca. Jury konkursu doceniło przede wszystkim efekty Systemu Koordynacji Marki Małopolska oraz promocję wydarzeń własnych. Rozstrzygnięcie zmagań i zwycięzców poznamy 9 listopada w Londynie.

Powered by jms multisite for joomla