logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Rusza kolejna edycja konkursu „Na Najlepszy Produkt Turystyczny"

10 lipca rozpoczyna się XV edycja konkursu „Na Najlepszy Produkt Turystyczny – CERTYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej“. Regionalne Organizacje Turystyczne, które są głównym partnerem  POT w tym przedsięwzięciu mogą zgłaszać swojego pretendenta do Złotego Certyfikatu POT – najważniejszej gratyfikacji w polskiej turystyce.

 

Wszelkie szczegóły związane z organizacją Konkursu są zawarte w regulaminie (do pobrania: Regulamin XV Konkursu - Certyfikat POT 2017.

XV edycja konkursu przeprowadzana jest za pomocą aplikacji on-line dostępnej pod adresem: www.konkurs.pot.gov.pl, która pozwoli na sprawne przeprowadzenie I etapu konkursu.

W razie jakichkolwiek pytań  prosimy o kontakt z koordynatorem konkursu –  Anną Księżnik – 22 536 70 25, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Celem konkursu Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT jest wyłonienie i promowanie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych w roku 2017, a także zwiększenie świadomości Certyfikatu POT, jako wiarygodnej formy rekomendacji.

Profesjonalnie przygotowany produkt turystyczny jest podstawowym elementem służącym do działań promocyjnych Polski w kraju i za granicą. Bez profesjonalnych, atrakcyjnych i zgodnych z trendami światowymi produktów turystycznych nie można realizować skutecznej i efektywnej promocji turystycznej Polski.

Powered by jms multisite for joomla