logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Certyfikaty POT

Certyfikat new

Certyfikat „Najlepszego Produktu Turystycznego” Polskiej Organizacji Turystycznej to nagroda dla wyjątkowych atrakcji turystycznych w Polsce. Nadawany jest on tylko nowatorskim i przyjaznym turystom miejscom, obiektom, imprezom oraz przedsięwzięciom realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym. Stanowi gwarancję wysokiej jakości i przeżycia wielu niezapomnianych doznań kulturalnych, rozrywkowych, a także rekreacyjno-przygodowych.

Certyfikaty przyznawane są w drodze konkursu, który zorganizowany został po raz pierwszy w 2003 r. Nagrody przyznawane są przez Kapitułę, w skład której wchodzą eksperci – praktycy branży turystycznej. Od 2008 r. przyznawany jest również Złoty Certyfikat – specjalna nagroda stworzona dla już certyfikowanych produktów turystycznych, które rozwijają się w unikalny i wyjątkowy sposób. Dotychczas jego lauretatami były: Szlak Zabytków Techniki, Kanał Augustowski – Szlak Papieski, Łódzka Manufaktura, Festiwal „Przystanek Woodstock”, Szlak Orlich Gniazd, Szlak Architektury Drewnianej, Park Nauki i Rozrywki Krasiejów oraz Kopalnia Złota i Średniowieczny Parku Techniki w Złotym Stoku. W 2016 roku laur Złotego Certyfikatu trafił do święta Szlaku Zabytków Techniki - Industriady.

 Pełna lista certyfikowanych produktów turystycznych znajduje się na stronie: www.polskapodajdalej.pl

Rusza kolejna edycja konkursu „Na Najlepszy Produkt Turystyczny"

10 lipca rozpoczyna się XV edycja konkursu „Na Najlepszy Produkt Turystyczny – CERTYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej“. Regionalne Organizacje Turystyczne, które są głównym partnerem  POT w tym przedsięwzięciu mogą zgłaszać swojego pretendenta do Złotego Certyfikatu POT – najważniejszej gratyfikacji w polskiej turystyce.

Certyfikaty POT za rok 2016 rozdane

Wyjątkowe miejsca na mapie turystycznej Polski zostały uhonorowane zaszczytnym certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej dla Najlepszego Produktu Turystycznego w 2016 roku. Uroczystość odbyła się 17.02.2017 r. podczas targów Tour Salon w Poznaniu.

Certyfikaty POT przyznane po raz czternasty

Wyjątkowe miejsca na mapie turystycznej Polski zostały uhonorowane zaszczytnym certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej dla Najlepszego Produktu Turystycznego w 2016 roku. Uroczystość odbyła się 17 lutego br. podczas targów Tour Salon w Poznaniu.

Dostać się do grona zwycięzców nie jest łatwo. Certyfikat dla „Najlepszego Produktu Turystycznego” Polskiej Organizacji Turystycznej to nagroda dla wyjątkowych atrakcji turystycznych w Polsce. Nadawany jest on tylko nowatorskim i przyjaznym turystom miejscom, obiektom, imprezom oraz przedsięwzięciom realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym. 

XIV edycja Konkursu na Najepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT

Od 27 czerwca Regionalne Organizacje Turystyczne mogą rozpocząć pierwszy - regionalny - etap konkursu Na Najlepszy Produkt Turystyczny w 2016 roku.

Certyfikaty POT 2015

Znamy laureatów konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT 2015. Do konkursu zostało zgłoszonych przez Regionalne Organizacje Turystyczne 46 produktów turystycznych oraz 9 kandydatów do Złotego Certyfikatu. W głosowaniu jawnym Kapituła wybrała 10 najlepszych produktów turystycznych, które wyróżniono Certyfikatem POT i przyznała 1 wyróżnienie.

 

 

 

Powered by jms multisite for joomla