logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Konsorcjum Zdrowie i Uroda

Specjalna promocja na udział w 3rd Annual Medical Tourism Conference w Warszawie.

Organizator międzynarodowej konferencji turystyki medycznej,  przygotował specjalną zniżkę dla partnerów  Polskiej Organizacji Turystycznej w wysokości ponad 50%.

Aby skorzystać z rabatu należy do 15 marca 2017 roku przesłać formularz zgłoszeniowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podmioty SPA & Wellness w konsorcjum "Zdrowie i Uroda"

Podmioty SPA i WELLNESS wchodzące w skład Konsorcjum „Zdrowie i uroda”

II Europejski Kongres Spa w Warszawie

W dniach 26-27 marca w warszawskim hotelu Sofitel Victoria obędzie się druga edycja Europejskiego Kongresu Spa. Jest to najważniejsze w Polsce forum dyskusyjne na temat rynku wellness & Spa, na które zjeżdżają się czołowi specjaliści z całej Europy. W tym roku Kongres rozszerza swoją formułę.

KONSORCJUM „ZDROWIE I URODA” - podstawowe informacje

Konsorcjum ma być dobrowolnym i nieformalnym zrzeszeniem podmiotów, działającym samodzielnie w afiliacji przy Polskiej Organizacji Turystycznej. Jego celem jest wspólne wypracowanie i wdrożenie strategii działań, których celem jest zwiększenie zainteresowania produktami polskiej turystyki uzdrowiskowej, medycznej oraz wellness i spa wśród turystów krajowych i zagranicznych. Inicjatywa powołania konsorcjum spotkała się z dużym zainteresowaniem zaproszonych gości. Na spotkanie, które odbyło się z inicjatywy POT przyjechało ponad 30 przedstawicieli branży.

Powered by jms multisite for joomla