logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Turystyka Wiejska

Materiały konferencyjne z Dnia Eksperckiego Polskiej Organizacji Turystycznej podczas VIII Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL

serki1Turystyka kulinarna na obszarach wiejskich – prawdziwy smak, prawdziwy wypoczynek. Szanse i wyzwania w tworzeniu oferty turystyki kulinarnej na obszarach wiejskich.

Podczas spotkania przybliżona została tematyka turystyki kulinarnej i opisany fenomen jej popularności. Potencjał rozwoju oferty turystyki kulinarnej został przedstawiony na przykładach produktów turystycznych opartych na lokalnych kulinariach na obszarach wiejskich z Polski i ze świata. Eksperci podzielili się także wiedzą dotyczącą najnowszych trendów w rozwoju tej formy turystyki.

 

Aplikacja mobilna „Wieś Polska Zaprasza”

Polska Federacja Turystyki Wiejskiej oddaje w ręce użytkowników poręczne urządzenie informacyjno – promocyjne  - Aplikację Mobilną „Wieś Polska Zaprasza”.

Nowe konsorcjum – Turystyka Wiejska

Powołaniem sześcioosobowej Rady Programowej zakończyło się spotkanie założycielskie Konsorcjum Turystyki Wiejskiej, powołanego z inicjatywy Polskiej Organizacji Turystycznej przy merytorycznej współpracy Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Powered by jms multisite for joomla