logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Konsorcjum Polskie Szlaki Kulinarne

Nareszcie są! „Śląskie Smaki” w Aglomeracji

Szlak Kulinarny „Śląskie Smaki” nareszcie będzie miał do zaoferowania wiele ciekawych kulinarnych propozycji osobom, chcącym skosztować lokalnych specjałów w centrum naszego regionu. Dania serwowane w restauracjach Szlaku to zarówno tradycyjne potrawy, bazujące na przepisach przekazywanych z pokolenia na pokolenie, jak i dania inspirowane kuchnią regionalną, oparte na lokalnych produktach, lecz potrafiące zaskoczyć nowatorskim przedstawieniem znanych smaków.

Gothic Cafe Malbork Zamek

Konserwatorium Botaniczne Szafranu na Zamku w Malborku. Restauracja Gothic Cafe na Zamku w Malborku Gothic Cafe & Restaurant rekomendowana przez Slow Food Polska jest pierwszą restauracją w Polsce która ma własny szafran.

Podstawowe informacje o konsorcjum

Konsorcjum jest dobrowolnym, nieformalnym zrzeszeniem podmiotów posiadających ofertę z zakresu Kuchni Polskiej, stawiającym  sobie wspólny cel, którym jest opracowanie i realizacja strategii promocji i tworzenia warunków lepszej sprzedaży w kraju i zagranicą polskiej oferty turystycznej w oparciu o szeroko rozumiane dziedzictwo kulinarne.

Członkowie Konsorcjum Produktowego Polskie Szlaki Kulinarne

Konsorcjum Polskie Szlaki Kulinarne ma już dwudziestu członków. Zapraszamy do zapoznania się z ich bogatą ofertą.

Powered by jms multisite for joomla