logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

XXIV Targi Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

natstykukulturW dniach 16-18.03.2018r. w Hali Expo w Łodzi, odbędzie się XXIV edycja Targów - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR.

 

 

Targi NA STYKU KULTUR to wyjątkowe wydarzenie podczas którego Wystawcy mają możliwość zaprezentować kulturę, charakter i tradycje państw z całej Europy oraz charakterystykę poszczególnych regionów Polski..

Ponad dwadzieściaudanych edycji targów sprawia, iż jest to obowiązkowe wydarzenie dla każdej firmy, która chce zwiększyć swoją rozpoznawalność oraz nawiązać nowe kontakty. Targi Na Styku Kultur stanowią platformę wymiany wiedzy, doświadczeń oraz informacji przez przedstawicieli branży turystycznej oraz miejscem bezpośredniego kontaktu pomiędzy sprzedawcami i odbiorcami oferty Turystycznej. Corocznie NA STYKU KLUTUR odwiedza ponad osiem tysięcy mieszkańców Łodzi i województwa łódzkiego co sprawia, że impreza jest doskonałą okazją do zaprezentowania atrakcji turystycznych regionów szerokiej publiczności.

Dopełnieniem targów są imprezy towarzyszące takie jak spotkania z podróżnikami, konkursy, gry targowe czy występy zespołów. Grupą docelową imprezy są rodziny z dziećmi, osoby poszukujące ekstremalnych przygód, prowadzące zdrowy tryb życia oraz organizatorzy wyjazdów dla grup zorganizowanych.

Więcej szczegółów na: http://www.targi.lodz.pl/targi/326-xxiv-targi-regiony-turystyczne-na-styku-kultur/aktualnosci/

Powered by jms multisite for joomla