logo pot zarabiaj2 banerzarabiaj

Promocja - targi, warsztaty

8 Edycja Lubelskich Targów Turystycznych

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza na VIII Lubelskie Targi Turystyczne, które odbędą się w dn. 2-4 czerwca 2017 r. na Placu Teatralnym przy Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Atrakcje Regionów. Targi Turystyki Weekendowej.

Atrakcje RegionowTargi turystyki weekendowej „Atrakcje Regionów” odbędą się wdniach 2-4 czerwca 2017 na terenie Parku Śląskiego (Wojewódzki Park Kultury i Odpoczynku).

20-22 X 2017 - Międzynarodowe Targi turystyczne - World Travel Show

LOGO WTS whiteWorld Travel Show to miejsce spotkań dla wszystkich miłośników podróży dalekich i bliskich.

To możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w turystyce, ciekawymi miejscami i znakomita okazja do spotkania ze znanymi podróżnikami. Bogaty program imprez towarzyszących pozwoli wszystkim odwiedzającym spędzić aktywny weekend pełen ciekawych dyskusji i inspiracji podróżniczych.

Więcej na szczegółów na stronie wydarzenia: http://worldtravelshow.pl/

 

Targi SMAKI REGIONÓW

smaki regionow2017Targi SMAKI REGIONÓW są świętem miłośników tradycyjnej, polskiej żywności przyrządzanej według dawnych receptur. Wydarzenie to, które odbywa się w połączeniu z Targami Polagra Food oraz Polagra Gastro w Poznaniu, z sukcesem realizuje założenie promowania naturalnej, certyfikowanej żywności tradycyjnej.

25 Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2017 - 23-25 listopada

ttwarsaw2017Targi TT Warsaw stwarzają wyjątkową możliwość prezentacji oferty turystycznej krajów i regionów z całego świata, a także promocji potencjału turystycznego Polski na arenie międzynarodowej.

Powered by jms multisite for joomla