Zarabiaj na Turystyce  Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

Promocja - targi, warsztaty

Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2017

glob2017Tegoroczna 23. edycja odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia br. w nowoczesnym obiekcie: Międzynarodowym Centrum Kongresowym zlokalizowanym w samym centrum Katowic, Plac Sławika i Antalla 1 (wejście obok katowickiego Spodka od ul. Olimpijskiej).

Festiwal Turystyki i Czasu Wolnego FREE TIME, Gdańsk - 1-2 kwietnia 2017 r.

freetime 960x3605e78fbd2d0479614fb966059b8030d4dFREE TIME FESTIWAL 2017 - multidyscyplinarny bank pomysłów, jak twórczo i przyjemnie spędzać czas wolny i dokąd wyjechać na wakacje.

Targi Turystyczne WYPOCZYNEK 2017 w Toruniu

torunskieW dniach 01-02 kwietnia 2017 roku w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3 po raz kolejny odbędą się Targi  Turystyczne  „WYPOCZYNEK”  2017,  których  organizatorem  są  Targi Toruńskie Sp. z o.o.

10 Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel - 5-7 kwietnia 2017 r., Warszawa

world hotel miedzynarodowe targi wyposazenia obiektowTargi WorldHotel są jedynym wydarzeniem skierowanym wyłącznie do osób związanych bezpośrednio z sektorem hotelarskim. To prestiżowe, biznesowe spotkanie, podczas którego prezentowane są  produkty i usługi oraz najnowsze rozwiązania przeznaczone dla obiektów noclegowych o różnym standardzie.

5-7 kwietnia 2017 r. - 21. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro

egastro2017EuroGastro to najważniejsze i największe wydarzenie targowe w Polsce dedykowane branży HoReCa. Ideą targów EuroGastro jest przedstawienie pełnej i różnorodnej oferty produktów, usług i rozwiązań dla gastronomii. Na EuroGastro obecni są przedstawiciele wiodących firm z Polski i z zagranicy, co stanowi znakomitą okazję do porównania ich oferty, a także do nawiązania międzynarodowych kontaktów handlowych.

 

Międzynarodowe Targi Dziedzictwa Przemysłowego i Turystyki Podziemnej - Zabrze - 7-8 kwietnia 2017

targi zabrze 2Serdecznie zapraszamy do udziału w IX Międzynarodowych Targach Dziedzictwa Przemysłowego i Turystyki Podziemnej, które odbędą się w dniach 7 i 8 kwietnia 2017r. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu.

Travel and Taste 2017 7–9 kwietnia 2017 r. Bydgoszcz

travel and taste„Travel and Taste – Podróże, Kulinaria, Wino” – to międzynarodowe przedsięwzięcie organizowane przez Bydgoską Lokalną Organizacją Turystyczną „ByLOT” oraz Klaster Turystyczny Obszaru BIT.

IX Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL

AGROTRAVEL2ZAPRASZAMY na IX Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL 2017, które odbędą się w dniach 7-9 kwietnia 2017 r. na terenie Targów Kielce.

 

21-23 kwietnia 2017r. - Warszawa - XXII Targi Turystyki i Wypoczynku Lato

lato2017Targi LATO są wyjątkowym kiermaszem ofert wakacyjnych i weekendowych, utrzymanym w charakterze festynu turystycznego. To niepowtarzalna okazja do znalezienia w jednym miejscu wszystkiego, co jest niezbędne do zaplanowania udanego urlopu czy krótszego odpoczynku w najatrakcyjniejszych rejonach Polski i poza granicami naszego kraju.

Piknik nad Odrą

W dniach 13-14 maja 2017 r. Wały Chrobrego w Szczecinie wypełnią dziesiątki wystawców i dziesiątki tysięcy ludzi. Tu odbędzie się kolejny PIKNIK NAD ODRĄ.

Od kilku lat Piknik nad Odrą jest produktem turystycznym samym w sobie. Równie bogaty program mają nieliczne imprezy targowe w Polsce. Zaletą PIKNIKU jest również atrakcyjna lokalizacja, w jednym z najbardziej malowniczych miejsc Szczecina - na Wałach Chrobrego.

Atrakcje Regionów. Targi Turystyki Weekendowej.

Atrakcje RegionowTargi turystyki weekendowej „Atrakcje Regionów” odbędą się wdniach 2-4 czerwca 2017 na terenie Parku Śląskiego (Wojewódzki Park Kultury i Odpoczynku).

20-22 X 2017 - Międzynarodowe Targi turystyczne - World Travel Show

LOGO WTS whiteWorld Travel Show to miejsce spotkań dla wszystkich miłośników podróży dalekich i bliskich.

To możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w turystyce, ciekawymi miejscami i znakomita okazja do spotkania ze znanymi podróżnikami. Bogaty program imprez towarzyszących pozwoli wszystkim odwiedzającym spędzić aktywny weekend pełen ciekawych dyskusji i inspiracji podróżniczych.

Więcej na szczegółów na stronie wydarzenia: http://worldtravelshow.pl/

 

Targi SMAKI REGIONÓW

smaki regionow2017Targi SMAKI REGIONÓW są świętem miłośników tradycyjnej, polskiej żywności przyrządzanej według dawnych receptur. Wydarzenie to, które odbywa się w połączeniu z Targami Polagra Food oraz Polagra Gastro w Poznaniu, z sukcesem realizuje założenie promowania naturalnej, certyfikowanej żywności tradycyjnej.

25 Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2017 - 23-25 listopada

ttwarsaw2017Targi TT Warsaw stwarzają wyjątkową możliwość prezentacji oferty turystycznej krajów i regionów z całego świata, a także promocji potencjału turystycznego Polski na arenie międzynarodowej.

Powered by jms multisite for joomla