Zarabiaj na Turystyce  Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

Satystyki i badania - newsy

Zimą wśród Polaków popularne są city breaki

miasta tryvKtóre zagraniczne kierunki cieszą się największym zainteresowaniem zimą wśród Polaków? Które polskie miasta wybieramy? Jak długo planujemy pobyt w tych miejscach? Ile jesteśmy w stanie wydać? Wyszukiwarka i porównywarka cen hoteli trivago.pl sprawdziła trendy, i odpowiada na powyższe pytania.

 

Turystyka zimowa w Polsce 2016 / 2017

Polska Organizacja Turystyczna ma zaszczyt zaprezentować najnowszy raport z badań dotyczących krajowych wyjazdów turystycznych w okresie zimowym.

Zakres tematyczny badań ilościowych obejmował zagadnienia związane głównie z planami wyjazdów i wyjazdami w celu uprawiania sportów zimowych (wraz z określeniem okresu i miejsca wyjazdu, wydatkami) oraz znajomością spontaniczną i wspomaganą polskich ośrodków narciarskich.

„Dane na talerzu, czyli pierwszy ogólnopolski raport o śniadaniach hotelowych”.

food sniadankoPo jakie produkty śniadaniowe najchętniej sięgają goście hotelowi? Czy hotelarze podążają za trendami i są otwarci na zmieniające się potrzeby gości? Odpowiedzi na te pytania przynosi przygotowana przez HRS publikacja „Dane na talerzu, czyli pierwszy ogólnopolski raport o śniadaniach hotelowych”.

Turysta weekendowy wciąż nie do końca poznany

turysty weekendoweKrótkie weekendowe wyjazdy należą do współczesnego stylu życia. Jak wskazują statystyki, rośnie odsetek Polaków, którzy wyjeżdżają na krótki wypoczynek. Wynika to między innymi z raportu przygotowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Także badania wykonywane na zlecenie branży hotelarskiej potwierdzają ten społeczny trend mający znaczenie dla rozwoju gospodarki turystycznej.

Preferencje pracodawców branży HO-GA-TUR – raport Ministerstwa

W Ministerstwie Sportu i Turystyki został opracowany raport pt. „Preferencje pracodawców branży hotelarskiej, gastronomicznej i turystycznej w zakresie sylwetki absolwenta szkolnictwa zawodowego” na podstawie badania ankietowego przedsiębiorców przeprowadzonego w 2016 roku.

Powered by jms multisite for joomla