Zarabiaj na Turystyce  magello 690x200

Satystyki i badania - newsy

Polacy chcą wypoczywać w górach

Turyści najczęściej wybiorą Tatry, w dalszej kolejności Bieszczady i Beskidy. Jak pokazuje badanie zrealizowane przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS na zlecenie Polskich Kolei Linowych, wypoczynek w polskich górach to plan na wakacje deklarowany częściej, niż urlop nad morzem.

Sezon narciarski inny niż wcześniejsze

Tegoroczny sezon narciarski był nieco odmienny od poprzednich. Mniej chętnie niż w poprzednich zimach polscy turyści szusowali we Włoszech i Austrii, chętniej - na polskich i słowackich stokach.

Polacy najczęściej wypoczywają w kraju

W 2016 roku nieco ponad połowa dorosłych Polaków (51%) wypoczywała przynajmniej raz poza miejscem zamieszkania. To tyle samo, ile rok wcześniej – w 2015 roku i znacząco więcej (o 5 pkt. proc.) niż w latach 2012-2013.

Trendy Wielkanocne Polaków

trivagowielkanoc2017Dokąd najchętniej Polacy udają się w okresie wielkanocnym? Czy są to raczej krótsze, czy dłuższe wyjazdy? Na te i inne pytania odpowiadają specjaliści wyszukiwarki i porównywarki cen hoteli trivago.pl.

 

Najnowszy raport na temat trendów konsumenckich w hotelarstwie

trends222Raport powstał przy współpracy Sabre Corporation z platformą TrendWatching, i ujawnia najnowsze trendy konsumenckie, które stwarzają nowe możliwości dla branży hotelarskiej w 2017 roku.

Sabre Corporation dostarcza najnowsze technologie dla ponad 32 000 hoteli na całym świecie, co daje dobrą próbkę do wyciągania ogólnych wniosków na temat zachowań i preferencji klientów hotelowych.

Powered by jms multisite for joomla